fbpx

Pálvölgyi Digital

10% kedvezmény minden termékünkre!
A LENSPEN, CULLMANN, DÖRR, SUN-SNIPER, PEEPS, XTORM, SUNBOUNCE, POLAROID, ROLLEI, RIVA, RUBYTEC, B-GRIP, ORBIS, SUNPAK, FRIO, ioSHUTTER, HÜK, B+W és SCHNEIDER-KREUZNACH

termékek hivatalos magyarországi forgalmazója

Cégünk fotótechnikai termékeket forgalmaz, kis- és nagykereskedelmi formában. Kizárólag új készülékeket értékesítünk, webáruházunkon keresztül vagy személyesen. Az áruházban található kínálat csak egy része azon termékeknek, amelyeket forgalmazunk, ezért ha valamit nem talál meg oldalunkon, kérem, írjon nekünk az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre.

Fő termékcsoportjainkról a bal oldalon lévő menüsorból tájékozódhat, a webáruház vásárlási és szállítási feltételeiről pedig a "Szállítási Feltételek" aloldalon olvashat bővebben. A termékeket több gyártó kínálatából állítjuk össze. (DÖRR, CULLMANN, LENSPEN, BANDINELLI, HITI, PIXO, POWERBASE, KMP ....)

Árainkat megpróbáljuk mindig a legkedvezőbb szinten tartani, ezért napi rendszerességgel rendeljük termékeinket, a vásárlói igények figyelembevételével.
Raktárkészletünk és kínálatunk folyamatosan változik, a termékek nagy részét azonnal raktárról tudjuk biztosítani.
Folyamatos és időszakos akciókkal igyekszünk vonzóbbá tenni kínálatunkat (pl: foto-club kedvezmény, adott rendelés felett ingyenes házhozszállítás... stb.)

Az áruházat olyan szolgáltatásokkal és lehetőségekkel igyekeztünk felépíteni, hogy Ön minél egyszerűbben megtalálhassa, kiválaszthassa és megvásárolhassa a keresett terméket. Az áruház funkcióit elsősorban a személyes vásárlás során is felmerülő igényekhez igazítottuk, és azon túlmenően próbáljuk további ötletekkel segíteni a vásárlást. A legmegfelelőbb termék kiválasztásának elősegítésére igyekszünk Önnek a lehető legtöbb információt nyújtani a kiválasztott termékekre vonatkozóan. A termékleírások a gyártók hivatalos oldalairól, illetve egyéb prospektusokból kerülnek felhasználásra, ezért cégünk a lapon található leírások tartalmáért és az esetleges ebből eredő károkért semmilyen felelősséget nem vállal.  

Áruátvételi pont: 1163 Budapest, Cziráki utca 26-32.

(az EMG Ipari park területén, a sorompós bejáratnál a portaszolgálat eligazítja a vendégeinket)

Telephelyünk (bemutatótermünk) nyitvatartása:
Munkanapokon 10 és 16 óra között.
Amennyiben ettől eltérő időpontban szeretne felkeresni bennünket, kérjük, előzetesen egyeztessen munkatársainkkal telefonon.

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Bejelentkezés

Keresés

  • icon Oktatás
  • icon Workshop

Felhasználói menü

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.