ÚJDONSÁG!!!

Sokan rágtátok már a fülünket azért, hogy legyen drónfotós, esetleg drónfilmes workshop. Úgy érzem sikerült a legjobb partnert megtalálnunk! 😀
A www.djiars.hu által képviselt minőség és technikai tudás messze a legjobb a piacon. 

A DJI | ARS drónfotós műhely - elméleti és egy gyakorlati - foglalkozáson keresztül vezet be a drónos képalkotás rejtelmeibe. A tudásszint nem számít – lehetsz kezdő, középhaladó esetleg haladó drónpilóta vagy fotós – az ismeretanyag egyedileg, az alapvető eszközök és technikák felhasználásával került összeállításra, mely készségszinttől független mindenki számára tartogat újdonságokat!

A képzés díja 39.900,-Ft VIP ár: 34.900,-Ft
Képzési időpontok: November 24. (9-15 óráig). ELMARAD!
Hamarosan új időponttal jelentkezünk :)

Csoportlétszám: 10-12 fő

 

Az előadókról:

Gábor Zoltán hivatásos fotós, több mint 10 éve foglalkozik fotózással. Az elmúlt 6-7 évben az Egyesült Királyságban, Máltán illetve Budapesten dolgozott profi fotósként és retusőrként, korábban pedig cikkíróként különböző magyar online és offline fotós magazinoknál. A fotózással eltöltött évek alatt leginkább a tájképek, városképek készítésére specializálódott melyeket DSLR kamerával illetve az elmúlt 1.5 évben már egy DJI Mavic 2 Pro drónnal is készít. Képei számos magazinban, reklámokon láthatók világszerte, dolgozott többek között a Burberry, John Lewis divatcégeknek, a Volvo Galériának illetve számtalan utazási ügynökségnek, szállodának.


20190913114513

Süli Andor képzett drónpilóta és tréner, akivel elsősorban nyilvános rendezvények alkalmával találkozhattál. Andor közel egy évtizedes múltra tekint vissza a drónok tekintetében, így biztos kézzel irányítja a DJI összes modelljét – a legkisebb TELLO-tól a legnagyobb Enterprise, vagy agrár gépekig.

 

 

 

Miről szól a DJI ARS Drónfotós workshop, milyen ismereteket sajátíthatsz el a műhelyek alkalmával?

    Andortól részletesen megtanulhatod hogyan használhatod biztonságosan és hatékonyan a legújabb DJI drón technológiákat. Milyen jogszabályi feltételei vannak a repülésnek, illetve milyen további írott és íratlan szabályokat kell betartanod.

    Zoltán saját képein, egyedi látásmódján keresztül mutatja be, hogyan használhatod előnyödre a szögeket, a magasságokat és a fényt, s ezáltal hogyan készíthetsz jobb képeket.

    Ismerteti milyen lehetőségeid vannak arra, hogy tudatosan felkészülj egy fotózásra, hogyan tudod a legtöbbet kihozni egy helyszínből, amit szeretnél megörökíteni.

    Valamint bemutatja milyen képrögzítési lehetőségeid vannak, hogyan tudod a különféle technikákat – automatikus expozíció sorozat, hosszú záridős felvétel, manuális beállítások – a különböző felvételi lehetőségekhez igazodva, kreatívan használni.


A workshop minden résztvevője exkluzív, 10%-os kedvezményben részesül a megjelölt drón csomagokra*

A DJI | ARS Budapest, a DJI hivatalos és egyetlen magyarországi márkakereskedéseként minden hallgató számára ingyenes hozzáférést biztosít a workshopok alkalmával a rendelkezésre álló legújabb és legfejlettebb DJI drón és képalkotó technológiákhoz. Ez azt jelenti, hogy nem kell saját drónnal érkezned a tanfolyamra, hiszen akár még vásárlás előtt testközelből ismerheted meg a DJI legkülönbözőbb modelljeit és első kézből szerezhetsz élményeket tulajdonságaikkal és irányításukkal kapcsolatban.

 

Gyakran Ismételt Kérdések

Hol és mikor lesz a következő workshop?
A drónfotós műhelyek csoportos keretek között, 10-12 fő részvételével kerülnek megrendezésre. A kidolgozott programcsomag 3 óra elméleti és 2 óra gyakorlati elfoglaltságot jelent a résztvevők számára. A lehetséges időpontokról minden résztvevővel egyesével egyeztetünk a megadott elérhetőségein. Az események helyszínéül az M130 Sportközpont szolgál, melynek címe: 1141 Budapest, Mogyoródi út 130.

Ha van, hozzam magammal a drónomat?
Zoltán és Andor egy lépést sem tesznek drónjaik nélkül, hiszen soha nem lehet tudni, mikor találkozol azzal a bizonyos soha vissza nem térő pillanattal. A workshopra azonban nem kell saját drónodat magaddal hoznod, hiszen mi biztosítjuk a nap folyamán a képalkotáshoz szükséges összes eszközt.

Milyen drón márkák és modellek kerülnek a nap folyamán bemutatásra?
A nap elméleti és gyakorlati részében exkluzívan a DJI termékein keresztül kerülnek a fotós technikák és beállítások bemutatásra - különös figyelmet szentelve a Mavic és Phantom sorozatoknak.

Megtanítjátok hogyan kell drónnal repülni?
A műhelynek nem célja az alapvető repülési funkciók ismertetése. Természetesen szó esik majd a repülésről, hiszen légi felvételek nem készülhetnek nélküle, de részleteiben nem tárgyaljuk a különböző repülési módokat. Amennyiben ilyen irányú igényeid lennének, úgy javasoljuk kövess minket Facebook-on, ahol egész biztosan értesülni fogsz az elkövetkező DJI New Pilot Experience rendezvényekről, melyek kifejezetten az újdonsült pilóták számára nyújtanak, elsősorban a repüléssel kapcsolatos ismereteket.

Lesz Zoltánnak és Andornak ideje csak velem foglalkozni?
Mindannyian arra törekszünk, hogy elégedetten távozz a drónfotós műhelyről. Éppen ezért természetesen lesz idő közvetlen Zoltánnal és Andorral is egyeztetni a nap folyamán elhangzottakkal kapcsolatban. Örülünk, hogy figyelsz és vannak kérdéseid. Tedd fel őket nyugodtan a csoportos foglalkozásokon, hátha a többieket is érdekli a téma és ők is tanulhatnak a válasz(ok)ból.

A fotózás mellett tanulunk a drónos videózásról is?
A drónfotós workshop alkalmával kizárólag a drónokkal készített fényképekre helyezzük a hangsúlyt. Amennyiben a fotózás mellett a filmfelvétel is érdekel, kérjük, nézd meg a DJI magyar disztribútorának, a Duplitec Kft-nek oldalát, ahol most indul drónoperatőri képzés

Mi történik akkor, ha nem tudok eljönni a megbeszélt időpontban?
Természetesen bármikor előfordulhat, hogy egy váratlan esemény miatt nem tudsz részt venni a műhelygyakorlaton. Kérjük, ezt jelezd amennyire csak lehet időben felénk, hátha valaki más aznap el tudja foglalni helyedet, veled pedig még aznap egyeztetünk a következő – várható – időpontot illetőleg.

Mit hozzak magammal?
Érdeklődést, figyelmet, tudásszomjat. E mellett még toll vagy ceruza esetleg egy számítógép vagy tablet is jól jöhet – amin neked egyszerűbb jegyzetelni. A teremben kényelmes székek és asztalok mögött ülve fogod elsajátítani a Zoltán és Andor által átadottakat. A műhely gyakorlati részei az M130 Sportközpont melletti szabad területen kerülnek megrendezésre, kérjük ehhez viselj kényelmes, időjárásnak megfelelő ruházatot.

A részvételi díjat ki tudom a helyszínen is egyenlíteni?
A workshopon való részvétel előzetes regisztrációt igényel, melynek feltétele a részvételi díj megfizetése. A szolgáltatást a DJI | ARS Budapest webshopján keresztül tudod megvásárolni és online, átutalással vagy az üzletben személyesen kifizetni.

Emeld velünk új szintre tudásod, és keltsd életre ötleteidet! Legyél te is részese a DJI | ARS drónfotós workshopoknak!


Jelentkezz most! 

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.