2017. őszén egy olyan workshopon vehetsz részt, amin egy komplett kismama portfóliót teszek a kezedbe, olyan ötletekkel, amivel évekre megalapozhatod bevételeidet a fotós szakmában. A kismama fotózás mindig nagy kedvenc, mert az egyik legszebb, leghálásabb téma. Megörökíteni ezt a csodálatos állapotot, felemelő érzés. Ha részt veszel pocakfotó workshopunkon, TE is felkészülten tudod majd lencsevégre kapni a várandósság gyönyörű pillanatait. Több fotóstól hallottam már, hogy ha egy bemutatón csak egy új dolgot tanult, már az is megérte. Remélem én ennél sokkal többet tudok majd számodra mutatni!


Természetesen most is egyenként dolgozik majd minden fotós.  A pocakfotó workshopon a beállításokat és a kész képeket is megörökítheted. Ez az alkalom is arról fog szólni, hogy mit hogyan világítsunk és milyen ötletekkel, technikai trükkökkel lehet egy képet igazán képpé tenni. Természetesen a pózokról is bőven lesz szó.A pocakfotó workshopon tanult beállításokat és a bemutatott fénytanulmányt PDF formátumban mindenki megkapja!!!

A bemutató abban is segít majd neked, hogy a kép 90% fotózás és csak 10% utómunka legyen!

Nem szeretnénk senkit elküldeni, de azt se szeretnénk, ha túl sokan tolonganának a bemutatón! Így 10 fős csoportot tudunk fogadni.
 

Pocakfotó workshop időpontja:

2018. Őszén


Csoportlétszám: 8-10 fő
Díja: 40.000,-Ft Fotó Art klubkártyával rendelkezőknek 35.000,-Ft


 

 

Jelentkezz most!

Vezetéknév: *  
Keresztnév: *  
E-mail cím: *  
E-mail cím újra: *  
Fényképezőgépem: *  
Számlázási név és cím: *  
Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat: * IGEN
Megjegyzés:  

 

Tájékoztatás: ez a megrendelés elektronikus úton megkötött szerződésnek minősül, és fizetési kötelezettséget von maga után, amelyre az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 45/2014. (II. 26.) Korm. rendeletben foglaltak megfelelően irányadóak. A szerződés a távollevők között kötött szerződésekről szóló kormányrendelet hatálya alá tartozik, amely szerint elektronikus megrendelés esetén a megrendelő 15 napon belül indoklás nélkül elállhat a szerződéstől. A szerződéstől való elállás esetén kérünk egy lemondó nyilatkozatot, egy rövid e-mailben. Köszönjük!

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.