Hírek

A Fotó Art Fotósiskola „Pro sulis” csapata Flash-Mobokat tesztelt

Elsőként próbálhatták ki tanítványaink a Mikrosat 600-as Flash-Mob vakuit. Egy varázslatos helyen három csinos modellel és kilenc tanítvánnyal teszteltük az új technikát. A beépített lítium-ion akkumulátor segítségével bárhol használhattuk a vakukat. Az új fejlesztés becsülettel állta a megfeszített tempót, öt órán át szinte folyamatos használat mellett. Tölteni csak a fotózás végén kellett, bár ezek a vakuk töltés közben is használhatók már.

Pal Laca glamour 1 zsofi

Haraszti Judit glamour

PRO-sulis tanítványaink szerint is nagyon könnyű volt kezelni a Flash-Mobokat. Felhasználóbarát kezelőfelülete egyértelmű bárki számára. Vezérlésnek a Swing II rádiós kioldót kaptuk, ami szintén megbízhatóan működött. Negatívumnak csak annyit említenék, hogy a beállító fénynek szánt led, lehetne kicsit erősebb.  MG 1783retA fényarányok vizuális beállításához nagy segítség lenne.

 MG 1711

„Bevallom kissé szkeptikusan álltam a Flash-Mobhoz, hiszen a vakutest csak egy kicsit nagyobb, mint az általam használt (és remek) Basic szett egyes darabjai. Hárman használtuk a dupla szettet egyszerre. Körülbelül 1000 villanást tettünk a masinába és még utána sem volt érezhető/zavaró a töltési idő. Mind fényerőben, mind visszatöltésben nem éreztem és nem is láttam különbséget a “drótos változathoz” képest. Remek cucc, amivel könnyű mozogni és az alkalmi, vagy kültéri helyszínek egyik kedvelt darabja lesz. Ha alkalmam és lehetőségem lesz, mindenképpen beszerzem a magam párosát, hármasát!”

-Laca-

A csapatot Boros István, Kadosa Zoltán és Jamrik Vilmos vezette.
Köszönet a Modelleknek: Czene Viviennek, Gyöngyösi Zsófinak és Nagy Zsanettnek
A sminkeket Szelecsényi Rita a hajakat Balogh Lilla készítette.

Bejelentkezés

Keresés

  • icon Oktatás
  • icon Workshop

Felhasználói menü

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.