Hírek

Tanítványunk az Év Természetfotósa díjátadón

Kedves tanítványunk Horesnyik Ervin szavait idézzük:
"Két éve, mikor először részt vettem ezen a pályázaton, a díjátadón elkápráztattak a csodálatosnál csodálatosabb képek. Egyből úgy gondoltam, én is szeretném ezt átélni, magam is szeretnék a kiállítók között szerepelni ez idén sikerült, Jin és Jang című fotómmal,óriási megtiszteltetés több ezer képből a legjobbak között lenni...gratulálok mindenkinek, aki sikeresen szerepelt, kívánom, hogy egyszer mindenki tapasztalja meg ezt az érzést :)"

Mi is gratulálunk Ervinnek az elismeréshez az Év Természetfotósa díjátadón!

horesnyikervindijatado2

horesnyikervindijatado3

horesnyikervindijatado

 

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.