Hírek

Kaszás Norbert sikere az Év Természetfotósa díjátadón

Nagy örömünkre szolgál, hogy ismét egy kedves tanítványunk sikeréről számolhatunk be. Kaszás Norbert több díjat is magáénak tudhat, az idén 25. alkalommal megrendezett - Az Év Természetfotósa 2017 díjátadóján. A 125 döntős fotóból összeállított kiállítás a Magyar Természettudományi Múzeumban tekinthető meg december 30-ig.

Norbert az alábbi kategóriákban lett díjazott: Az állatok viselkedése - 1.helyezett - Hajnali vadászat c. képével.   Állatok szemtől szemben - 1. helyezett - Trio c. képével.     Kompozíció, forma és kísérletezés kategória - Körhinta c. képével.

Gratulálunk Norbertnek az elismeréshez!

kaszasnorberthajnalivadaszat

 

kaszasnorberttrio

 kaszasnorbertkorhinta

 

kaszasnorbiazevtermeszetfotosa2

kaszasnormiazevtermeszetfotosa3kaszasnorbertazevtermeszetfotosa

 

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.