Hírek

Tanítványunk sikere a Dog Photography Awardson

Kedves tanítványunknak, Csalami Krisztiánnak, megvan az első komolyabb sikere kutyafotósként, a Dog Photography Awards néven futó nemzetközi kutyafotós versenyen, amit Audrey Bellot, Claudio Piccoli, Anne Geier, Nuelle Flipse, Cat Race és Travis Patenaude szervez, a 2021-es top képek közé az Ő egyik fotóját is beválasztották stúdió kategóriában, melyek közül fog kikerülni az idei győztes és megkapja az év kutyafotósa elismerést.

Gratulálunk Krisztiánnak, és drukkolunk a további elismeréshez!

csalamikrisztiandogawardscsalamikrisztiandogawards2

Ezen a linken eredetiben is megtekinthetitek: https://dogphotographyawards.com/top-photos-2021/

 

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.