• kep alap gepvaz 2
 • hetvegi tanfolyam montazs
 • 904360 10202621622679809 425143437 o
 • targyfoto reklamkep
 • 10plusz1 montazs 02
 • babafoto reklamkep
 • Kezdő fotótanfolyam - Fényképezőgép használati képzés
 • Hétvégi fotótanfolyam
 • Fotótanfolyam - Digitális Fotósuli "nem csak" kezdőknek
 • Tárgy és reklámfotó tanfolyam
 • "10+1 műtermi világítás" workshop
 • Baba és családi műtermi fotózás workshop

Tóth Nóra

toth-nora webÉdesapám fertőzött meg, még gyermekkoromban a fotográfiával. Ő fotósként dolgozott és több közös munkát is csináltunk. A fotózás területén kedvenc témáim: streetfotó, szociofotó és a portré. A mindennapokban rajz – német szakos tanár vagyok, egy művészeti iskolában tanítok kézműves, művészeti rajz és tűzzománc tantárgyakat. Munkáimmal rendszeresen szerepelek kiállításokon, sokszor a diákjaimmal együtt is. A  képzőművészeti alkotás során kedvelem mind az aprólékos grafikai megoldásokat, mind pedig a nagy formákat, lendületes eszközhasználatot igénylő felületeket, illetve az újszerű változatos anyagokat felvonultató kollázsmunkákat.
Díjak: Pro Novo Könyvkiadó kiemelt grafikai díj 2007, a Honvédelmi Miniszter nívódíja a Batthány év alkalmából 2007, Present+ Kortárs Művészeti Alapítvány 3. Díja a Dunafestés pályázatán.

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.