Tóth Nóra

toth-nora webÉdesapám fertőzött meg, még gyermekkoromban a fotográfiával. Ő fotósként dolgozott és több közös munkát is csináltunk. A fotózás területén kedvenc témáim: streetfotó, szociofotó és a portré. A mindennapokban rajz – német szakos tanár vagyok, egy művészeti iskolában tanítok kézműves, művészeti rajz és tűzzománc tantárgyakat. Munkáimmal rendszeresen szerepelek kiállításokon, sokszor a diákjaimmal együtt is. A  képzőművészeti alkotás során kedvelem mind az aprólékos grafikai megoldásokat, mind pedig a nagy formákat, lendületes eszközhasználatot igénylő felületeket, illetve az újszerű változatos anyagokat felvonultató kollázsmunkákat.
Díjak: Pro Novo Könyvkiadó kiemelt grafikai díj 2007, a Honvédelmi Miniszter nívódíja a Batthány év alkalmából 2007, Present+ Kortárs Művészeti Alapítvány 3. Díja a Dunafestés pályázatán.

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.