EcoBolt

Thule és Case Logic termékekre 20% kedvezmény ami az akciós termékekre nem vonatkozik.

A többi termékre 5% kedvezmény.
A kedvezmények és akciók nem össze vonhatóak!

A www.ecobolt.hu oldalon regisztráció után beváltható.

"Fotósuli" 20% kedvezmény CaseLogic, Thule és Tucano termékekből

"Fotósuli2" 5% kedvezmény minden termékből.

Booking.com

10% kedvezményben részesülsz ha hasznlod az ajánlási linkünket ITT.
Miután kijelentkeztél a szállásról, kapsz e-mailt arról a Booking.com-tól, hogyan igényelheted a kedvezményt, amit 30-60 napon belül jóváírnak bankszámládon.

Tripont Kft.

Nagy öröm számunkra, hogy ezt a szép szakmát jelölted ki hivatásodul, ezért szeretnénk aktívan támogatni Téged, mint a felnövekvő fotós nemzedék egyik fontos tagját!

Fiatalos, dinamikusan működő csapatunk kiválóan ért minden fotós, videós és stúdiótechnikai kellék használatához. Fontosnak tartjuk, hogy saját tapasztalatokra alapozva, meggyőződésből kínáljunk kiváló minőségű és megbízható eszközöket, olyanokat, amiket mi magunk is szívesen használunk. Termékválasztékunk kialakításánál szem előtt tartottuk, hogy az egyszerűbbektől, a professzionális középformátumú kamerarendszerekig, mindenki megtalálja azt, amire szüksége van. Így lettünk a legnagyobb raktárkészlettel és legszínesebb termékpalettával rendelkező fotós szaküzlet Magyarországon. Üzletünk a legnagyobb gyártók termékeinek hivatalos hazai forgalmazója, a Canon, a Nikon Pro-dealere, a legjelentősebb márkák disztribútora (Tamron, Hensel, Profoto, Phase One, Sekonic, Colorama, Vanguard, Manfrotto).

Támogatjuk a jövő fotós generációját, ezért diplomamunkádat a Tripont stúdiójában készítheted el, szabad eszközhasználattal (Profoto stúdió, Phase One középformátumú hátfal). ebben az esetben kérlek egyeztess az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen, ahol a kollegák felveszik veled a kapcsolatot.

A VIP kártyáddal az alábbi kedvezményekre vagy jogosult:

Termékcsoportok

Kedvezmény

Kamerák, objektívek, videokamerák 
(Nikon, Canon, Fuji, Olympus, Panasonic, Tamron)

-5%

Blackmagic termékek

-5%

Szakkönyvek

-10%

Tether Tools megoldások

-10%

Sekonic fénymérők

-10%

Feiyutech stabilizátorok

-10%

Peak Design táskák, pántok, kiegészítők

-10%

Loupedeck konzol

-10%

Lensbaby objektívek

-10%

Profoto stúdiótechnika

-10%

Quadralite stúdiótechnika

-10%

Manfrotto termékek (táskák, állványok, fejek)

-15%

Vanguard termékek (táskák, állványok, fejek)

-15%

Phottix termékek

-15%

Miops kioldók

-15%

Hensel stúdiótechnika

-20%

Cooph ruházati termékek

-20%

Boya mikrofonok

-20%

Nanguang stúdió és broadcast világítások

-20%

A kedvezmények más kedvezményekkel, akciókkal össze nem vonhatók.

Cím: 1131 Budapest Reitter Ferenc utca 132/J.
VIP ügyfélkapcsolatod: Bedő Dániel  +36 30 740 44 88

Tel.: +36 1 808 9888

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

http://fotoalbum.tripont.hu/?utm_source=beginner-mail-1&utm_campaign=album-announcement&utm_medium=email

Tripont

Tripont Foto Video Kft.

A VIP kártyáddal az alábbi kedvezményekre vagy jogosult:

Termékcsoportok

Kedvezmény

Kamerák, objektívek, videokamerák 
(Nikon, Canon, Fuji, Olympus, Panasonic, Tamron)

-5%

Blackmagic termékek

-5%

Szakkönyvek

-10%

Tether Tools megoldások

-10%

Sekonic fénymérők

-10%

Feiyutech stabilizátorok

-10%

Peak Design táskák, pántok, kiegészítők

-10%

Loupedeck konzol

-10%

Lensbaby objektívek

-10%

Profoto stúdiótechnika

-10%

Quadralite stúdiótechnika

-10%

Manfrotto termékek (táskák, állványok, fejek)

-15%

Vanguard termékek (táskák, állványok, fejek)

-15%

Phottix termékek

-15%

Miops kioldók

-15%

Hensel stúdiótechnika

-20%

Cooph ruházati termékek

-20%

Boya mikrofonok

-20%

Nanguang stúdió és broadcast világítások

-20%

A kedvezmények más kedvezményekkel, akciókkal össze nem vonhatók.

-----------------------

1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 132/J.
Hétköznapokon, 10-18 óráig várjuk Önöket üzletünkben.
Telefonszám: +36-1-8089888
Skype: tripontfoto
Email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Olympus Mintabolt

10% kedvezmény minden termékünkből!

Az Axico Kft. 1993-as megalapítása után nem sokkal, az elsők között kezdte el az Olympus digitális fényképezőgépeinek forgalmazását. 1996-ban az egyre jobban fellendülő digitális fényképezőgép piac egyik legmeghatározóbb szereplőjeként a Nikon és a Sony digitális fényképezőgépei is bekerültek termékválasztékunkba. Folyamatosan növekvő piaci részesedésünk és vásárlóink megkövetelték, hogy további nagynevű gyártókat vegyünk fel partnereink közé, így kerültek választékunkba a Canon és a Panasonic digitális fényképezőgépei.

Digifotó üzletágunk fő profilja a komplett megoldások szállítása a digitális fényképezés egész területén. Az általunk forgalmazott márkák teljes digitális termékskáláját (az otthoni, egyszerűbb kompakt gépektől egészen a profi tükörreflexes digitális fényképezőgépig) nagyrészt informatikai viszonteladóinkon keresztül és intézményi végfelhasználóknak értékesítjük. Sokéves kiemelkedő partneri kapcsolatunknak és magas szintű munkánknak köszönhetően 2009-től pedig a magyarországi Olympus Mintaboltot és a központi szerviz átvevőhelyet is cégünk üzemelteti.

A digitális fényképezőgépeken kívül nagy figyelmet fordítunk a kiegészítők széles választékára is. Ma már kiemelt partneri kapcsolatban vagyunk a Hama, Sandisk, Sigma, Lowepro, Delkin, Rapoo termékek forgalmazóival, így biztosítva széles termékskálát és kedvező árakat vásárlóinknak. Folyamatosan bővülő termékválasztékunkkal és szolgáltatásainkkal biztosítjuk Ügyfeleink teljes körű és magas színvonalú kiszolgálását.

Olympus Mintabolt és Szerviz-átvevőhely Cím:
1074 Budapest, Dohány u. 67.

GPS koordináta:
É 47.5000635°  K 19.07286419°

Nyitva tartás:
Hétfőtől-péntekig 10-18 óráig

https://www.olympusmintabolt.hu/

További cikkeink...

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.