Tripont Kft.

Nagy öröm számunkra, hogy ezt a szép szakmát jelölted ki hivatásodul, ezért szeretnénk aktívan támogatni Téged, mint a felnövekvő fotós nemzedék egyik fontos tagját!

Fiatalos, dinamikusan működő csapatunk kiválóan ért minden fotós, videós és stúdiótechnikai kellék használatához. Fontosnak tartjuk, hogy saját tapasztalatokra alapozva, meggyőződésből kínáljunk kiváló minőségű és megbízható eszközöket, olyanokat, amiket mi magunk is szívesen használunk. Termékválasztékunk kialakításánál szem előtt tartottuk, hogy az egyszerűbbektől, a professzionális középformátumú kamerarendszerekig, mindenki megtalálja azt, amire szüksége van. Így lettünk a legnagyobb raktárkészlettel és legszínesebb termékpalettával rendelkező fotós szaküzlet Magyarországon. Üzletünk a legnagyobb gyártók termékeinek hivatalos hazai forgalmazója, a Canon, a Nikon Pro-dealere, a legjelentősebb márkák disztribútora (Tamron, Hensel, Profoto, Phase One, Sekonic, Colorama, Vanguard, Manfrotto).

Támogatjuk a jövő fotós generációját, ezért diplomamunkádat a Tripont stúdiójában készítheted el, szabad eszközhasználattal (Profoto stúdió, Phase One középformátumú hátfal). ebben az esetben kérlek egyeztess az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen, ahol a kollegák felveszik veled a kapcsolatot.

A VIP kártyáddal az alábbi kedvezményekre vagy jogosult:

Termékcsoportok

Kedvezmény

Kamerák, objektívek, videokamerák 
(Nikon, Canon, Fuji, Olympus, Panasonic, Tamron)

-5%

Blackmagic termékek

-5%

Szakkönyvek

-10%

Tether Tools megoldások

-10%

Sekonic fénymérők

-10%

Feiyutech stabilizátorok

-10%

Peak Design táskák, pántok, kiegészítők

-10%

Loupedeck konzol

-10%

Lensbaby objektívek

-10%

Profoto stúdiótechnika

-10%

Quadralite stúdiótechnika

-10%

Manfrotto termékek (táskák, állványok, fejek)

-15%

Vanguard termékek (táskák, állványok, fejek)

-15%

Phottix termékek

-15%

Miops kioldók

-15%

Hensel stúdiótechnika

-20%

Cooph ruházati termékek

-20%

Boya mikrofonok

-20%

Nanguang stúdió és broadcast világítások

-20%

A kedvezmények más kedvezményekkel, akciókkal össze nem vonhatók.

Cím: 1131 Budapest Reitter Ferenc utca 132/J.
VIP ügyfélkapcsolatod: Bedő Dániel  +36 30 740 44 88

Tel.: +36 1 808 9888

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

http://fotoalbum.tripont.hu/?utm_source=beginner-mail-1&utm_campaign=album-announcement&utm_medium=email

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.