"10+1 műtermi világítás" workshop

 ... Egyedül vagy a műteremben megrendelőddel, elmondja-megmutatja, hogy milyen fotókat szeretne készíttetni és Neked elképzelésed sincs, hogy világítsd be a témát?...

Talán kerültél már hasonló, kellemetlen helyzetbe TE is?

Ezért szeretnénk most segíteni neked műtermi világítás workshopunkkal.

10 (+1) olyan műtermi világítást mutatunk meg, amit minden nehézség nélkül elsajátíthatsz és alkalmazhatsz akár a saját fotóműtermedben is.

A fények, portré és egész alakos témákhoz lettek megalkotva, maximum 3 lámpa használatával. Olyan világítási tárházat adunk a kezedbe, amivel mindig megállod a helyed. Legyen az portré, divatkatalógus, reklám vagy tablófotózás.

Önálló munkádhoz adunk egy kis plusz segítséget: PDF-formátumban megkapod a "10+1 műtermi világítás" workshop fénybeállításait!

 

Ha olyan tudást szeretnél, amit bármikor elővehetsz akkor is ha csak néhány fényforrás áll rendelkezésedre a műteremben, itt a helyed!

Ízelítő a fényekből

Következő "10+1 műtermi világítás" workshop időpont:

2023. március 3 - péntek  9:00-15:00

Fotósiskolánk hivatalosan bejelentett felnőttképző (nyilvántartási szám: B/2020/004047) így államilag elismert, hivatalos tanúsítványt kapsz a workshop végén. Ezzel a papírral igazolni tudod, hogy elvégezted a "10+1 műtermi világítás" workshopot. A képzés elvégzésével, azonnal használható tudást szerzel.

A workshop ára: 45.000,-Ft, Fotó Art VIP tagoknak csak 40.000,-Ft

A workshopot prezentálja: Kadosa Zoltán és Jamrik Vilmos

Jelentkezz most!

Tájékoztatás: ez a megrendelés elektronikus úton megkötött szerződésnek minősül, és fizetési kötelezettséget von maga után, amelyre az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 45/2014. (II. 26.) Korm. rendeletben foglaltak megfelelően irányadóak. A szerződés a távollevők között kötött szerződésekről szóló kormányrendelet hatálya alá tartozik, amely szerint elektronikus megrendelés esetén a megrendelő 15 napon belül indoklás nélkül elállhat a szerződéstől. A szerződéstől való elállás esetén kérünk egy lemondó nyilatkozatot, egy rövid e-mailben. Köszönjük! 

Bejelentkezés

Keresés

  • icon Oktatás
  • icon Workshop

Felhasználói menü

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.