fbpx

"10+1 műtermi világítás" workshop

 ... Egyedül vagy a fotóstúdióban megrendelőddel, elmondja-megmutatja, hogy milyen fotókat szeretne készíttetni és Neked elképzelésed sincs, hogy világítsd be a témát?...

Talán kerültél már hasonló, kellemetlen helyzetbe TE is?

Ezért szeretnénk most segíteni neked műtermi világítás workshopunkkal.

10 (+1) olyan műtermi világítást mutatunk meg, amit minden nehézség nélkül elsajátíthatsz és alkalmazhatsz akár a saját fotóstúdiódban is.

A fények, portré, fél és egész alakos témákhoz lettek megalkotva, maximum 3 lámpa-vaku használatával. Olyan világítási tárházat adunk a kezedbe, amivel mindig megállod a helyed. Legyen az portré fotózás (üzleti, családi portré, portfolió) divatkatalógus, reklám vagy tablófotózás.

Ha olyan tudást szeretnél, amit bármikor elővehetsz akkor is ha csak néhány fényforrás áll rendelkezésedre a műteremben, itt a helyed! Tanuld meg a stúdióvakuk változatos és kreatív használatát, készíts minőségi fotókat 😀

A workshop tananyagának témája:

- 10+1 fénybeállítás gyakorlati megvalósítása a fotóstúdióban

- vakuk és beállított értékei

- fényformálók használata

- fénymérés és fénymérő helyes használata a gyakorlatban

- modell instruálás, megfelelő pózok

- helytelen pózok bemutatása

- hibák amiket ne kövess el a fotózásaid során

- a workshopon készült fotókkal akár bővítheted saját portfóliódat is

- Önálló munkádhoz adunk egy kis plusz segítséget: PDF-formátumban megkapod a "10+1 műtermi világítás" workshop fénybeállításait!

Ízelítő a fényekből

Következő "10+1 műtermi világítás" workshop időpont:

2023 április 21. - péntek  9:00-15:00

Nem tudsz személyesen résztvenni workshopunkon, de szívesen tanulnál? - elvégezheted a képzést távoktatásos formában is! Több info itt: https://www.fotosiskola.hu/10-1-mutermi-vilagitas-tavoktatasban

Fotósiskolánk hivatalosan bejelentett felnőttképző (nyilvántartási szám: B/2020/004047) így államilag elismert, hivatalos tanúsítványt kapsz a workshop végén. Ezzel a papírral igazolni tudod, hogy elvégezted fotóiskolánk 10+1 műtermi világítás workshopját. A képzés elvégzésével, azonnal használható tudást szerzel. Tanfolyamra jelentkezésnél fontos, hogy az űrlap összes mezőjét valós adatokkal töltsd ki, hisz ez alapján tudjuk a hivatalos tanúsítványt kiállítani.


A workshop ára: 45.000,-Ft, Fotó Art VIP tagoknak csak 40.000,-Ft

A workshopot prezentálja: Kadosa Zoltán, Jamrik Vilmos és csodás modellünk

Jelentkezz most!

Tájékoztatás: ez a megrendelés elektronikus úton megkötött szerződésnek minősül, és fizetési kötelezettséget von maga után, amelyre az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 45/2014. (II. 26.) Korm. rendeletben foglaltak megfelelően irányadóak. A szerződés a távollevők között kötött szerződésekről szóló kormányrendelet hatálya alá tartozik, amely szerint elektronikus megrendelés esetén a megrendelő 15 napon belül indoklás nélkül elállhat a szerződéstől. A szerződéstől való elállás esetén kérünk egy lemondó nyilatkozatot, egy rövid e-mailben. Köszönjük! 

Bejelentkezés

Keresés

  • icon Oktatás
  • icon Workshop

Felhasználói menü

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.