Műtermi fehérnemű-fürdőruha fotózás workshop

 

A Fotó Art Fotósiskola által szervezett "műtermi fehérnemű - fürdőruha workshop" tananyaga a katalógus fotózás gyakorlati tudnivalóin túl, megismertet a mai trendnek megfelelő világítási fogásokkal is. A fehérnemű fotózásnál a glamour stílusú képek világába is teszünk egy kis kitérőt.

"A glamour (jelentése varázslatos szépség, ragyogás) olyan fényképészeti műfaj, amelynek célja a modell szépségének kiemelt ábrázolása. A stílus gyakran ötvözve használja a sminkelés, fodrászat, retusálás és a világítás technikáit, ezzel is hangsúlyosabbá téve a fotóalany szépségét és elkendőzve esetleges hibáit. Természetéből adódóan az ábrázolt modellek leggyakrabban csinos, fiatal hölgyek, azonban a hasonlóság ellenére a glamour nem azonos az akt-, vagy az erotikus fotó műfajával."        Wikipédia

A glamour stílusú fotóknál a nőiesség kihangsúlyozása a cél.

 

A műtermi fehérnemű - fürdőruha fotózás workshopot Kadosa Zoltán fotográfus és Jamrik Vilmos vezeti. Délelőtt 8 és 10 óra között tartjuk az elméleti oktatást, majd 10 órától 16 óráig folyamatosan fotózunk. Általában két-három modell, sminkes és fodrász segíti a munkánkat. Egyszerre két helyszínen lehet fotózni profi műtermi eszközökkel.

 

Műtermi Fehérnemű - fürdőruha fotózás workshop időpont:

Hamarosan!

 

Akár az otthoni saját műtermedben is kivitelezhető fehérneműs-fürdőruhás képeidhez adunk komoly tudást. A legfinomabb fényektől a legszebb glamouros csillogásig, rendelkezni fogsz azzal a tudással, amellyel a legszexisebben tudod bemutatni modelljeidet. Megmutatjuk, hogy lehet egyszerű kellékekkel még látványosabbá tenni a képeket.

 

 

 A fotókat tanulóink készítették, köszönet érte!

Oktatók: Jamrik Vilmos, Kadosa Zoltán
Sminkes: Szelecsényi Rita
Fodrász:  Balogh Lilla

 

ajandek gomb

 

Jelentkezz most!

Vezetéknév:*
Keresztnév:*
E-mail cím:*
E-mail cím újra:*
Telefonszám:*
Fényképezőgépem:
Számlázási név és cím:*
Képzés időpontja:*
Megjegyzés:

 

Tájékoztatás: ez a megrendelés elektronikus úton megkötött szerződésnek minősül, és fizetési kötelezettséget von maga után, amelyre az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 45/2014. (II. 26.) Korm. rendeletben foglaltak megfelelően irányadóak. A szerződés a távollevők között kötött szerződésekről szóló kormányrendelet hatálya alá tartozik, amely szerint elektronikus megrendelés esetén a megrendelő 15 napon belül indoklás nélkül elállhat a szerződéstől. A szerződéstől való elállás esetén kérünk egy lemondó nyilatkozatot, egy rövid e-mailben. Köszönjük!

 

Weboldlunk cookie-kat (sütiket) használ, a felhasználói élmény növelése érdekében. A sütikről és a teljes adatvédelmi nyilatkozatunkról itt olvashat bővebben: Az Ön személyes adatainak védelme.

Honlapunk tovább böngészésével elfogadja ezek használatát.